Aktualizacja 10-02-2021r.

6

ZAGOSPODAROWANIE SPRZEDAZ 27 01 2021 1

Osiedle składa się z 16 budynków w zabudowie bliźniaczej, co daje 32 lokale mieszkalne. Całe osiedle skomunikowane jest wewnętrznymi drogami. Dodatkowo zlokalizowano na osiedlu pewną ilość dodatkowych miejsc parkingowych dostępnych dla mieszkańców i ich gości.

Obecnie mamy zakończony i wyprzedany I oraz II etap składający się z 16 lokali. W czerwcu 2020 roku wystartowaliśmy z III etapem inwestycji, przewidywane zakończenie prac czerwiec 2021 , przeniesienie własności do końca września 2021. Z etapu trzeciego mamy zarerwowane  budynki G ,H,F,B oraz A.

Osiedle Brzozowa Aleja usytuowana jest w spokojnej, cichej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, w niedalekiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej.To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi ponieważ w odległości 200 metrów znajdują się dwa przedszkola oraz szkoła podstawowa Jest to idealne miejsce dla osób prowadzących sportowy tryb życia, gdyż w odległości 300m, znajduje się nowo wybudowana hala widowiskowo-sportowa, basen, kort tenisowy, orlik i boisko do piłki siatkowej. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów infrastruktury społecznej przychodnia lekarska, bank i dyskonty spożywcze. Dodatkowym atutem dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą będzie niewątpliwie bliskość jeziora Goczałkowickiego oraz dorzecza Wisły. Osiedle sąsiaduje z domkami jednorodzinnymi i lasem co łączy w sobie zalety, które docenią zarówno ludzie pragnący spokoju ciesząc się mikroklimatem a także osoby aktywne fizycznie. Duża zaletą tej lokalizacji jest dobra komunikacja z drogą ekspresową 81.

 

Szanowni Państwo, dokładamy wszelkich starań aby dane publikowane na naszej stronie były aktualne i odpowiadające rzeczywistości. Nie mogąc wykluczyć błędów pisarskich bądź zmian wynikających ze zmienionej oferty podkreślamy, iż informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

 

 

Top